Sarjakuvaseuran vuosikokous 25.11.2022

Sarjakuvaseuran vuosikokous pidetään perjantaina 25.11.2022 kello 18 Sarjakuvakeskuksella (Laivalahden puistotie 7, 00810 Helsinki, Herttoniemenrannassa).

Kokouksessa käsitellään vuoden 2023 toimintasuunnitelma ja talousarvio sekä valitaan puheenjohtaja ja hallitus vuodelle 2023. Lisäksi käsitellään muita seuran ajankohtaiseen toimintaan liittyviä asioita ja otetaan vastaan palautetta.

Kysy etäosallistumismahdollisuudesta tai dokumenteista Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.. Saat meihin yhteyden myös Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen..

Kokous on tarkoitettu yhdistyksen jäsenille. Tervetuloa! 

Linkki Facebook-tapahtumaan.

hyrri sarjainfo 4kissaweb

Kuvitus: Juliana Hyrri